English  فارسی  العربیه 
parallax background

 

پرشین درب آسیا


شرکت پرشين درب آسيا در سال 1390 با راه اندازی سایت جدید و ماشین آلات روز دنیا با تکنولوژی جدید CompressionMolding دارای استاندارد CE اروپا موفق به تولید درب بطری بااستاندارد دهانه PCO – 28 mm گردیده است.

شرکت پرشين درب آسيا در سال 1390 باراه اندازی سایت جدید و ماشین آلات روز دنیا با تکنولوژی جدید CompressionMolding دارای استاندارد CE اروپا موفق به تولید درب بطری بااستاندارد دهانه PCO – 28 mm گردیده.در سال 1395 اين واحد نسبت به نصب بزرگترين خط توليد درب دهانه 30 در كشور با تكنولوژي CompressionMolding دارای استاندارد CE اروپا ساخت كشور ايتاليااقدام نموده است.در این تکنولوژی،درب های تولید شده قابل استفاده در صنایع آب معدنی، نوشیدنیهای گازدار،fill Hot ، صنایع بسته بندی روغن و... میباشد.در حال حاضر این شرکت قادربه تولید روزانه بیش از سه میلیون انواع درب است.

در صنعت امروز یکی از مهمترین اهداف تولید کنندگان عرضه محصول با بهترین کیفیت وحداقل قیمت ممکن مي باشد بدین سان تنها عامل رشد وبقای یک تولید کننده رضایت مشتری یا مصرف کننده است.

از این رو شرکت پرشین درب آسیا پس از تحقیقات مستمر با توجه به سابقه پیشین خود در امر تهیه وتوزیع نیازهای بسته بندی مایعات درصدد به تحقق رساندن تولید درب با توجه به موارد فوق برآمد تا با تولید انواع درب بطری با بهترین کیفیت به کمک دستگاه ها وتکنولوژی روز دنیا قسمتی از نیازهای این صنعت را با توجه به کیفیت وکمییت مورد نیاز برطرف نماید. این شرکت موفق به تولید دربهای خاص ورفع مشکلات گذشته از جمله گاز بند بودن وحذف لاینر از دربهای خود که باعث مشکلات مصرف وصرف هزینه های متعدد می شد گردید. با طراحی سیستم Double Seal جلو نشت گاز داخل بطری به بیرون گرفته شده ومانع از ورود آلودگی به داخل بطری ودهانه بطری می گردد.و با اضافه شدن ضخامت دیواره درب، باعث جلوگیری از طراوش گاز درون بطری از این ناحیه شده است. همچنین با به کار گرفتن دستگاه های QC بسیار پیشرفته مانند دوربین های کنترل تولید CVS در خط تولید این تضمین به مصرف کننده داده خواهد شد که سفارش خریداری شده از ابتدا با توجه به نمونه تأیید شده مصرف کننده تا انتها با تلرانس بسیار کم وقابل قبول ارائه گردد ودچار تغییرات از جمله رنگ وابعاد درب نگردد.

از اينرو با توجه به حذف لاینر از این محصول این درب با قیمت تمام شده کمتری تولید شده ضمن اينكه احتمال کنده شدن لاینر یا نفوذ آلودگی به پشت لاینر ودیگر مسائل را کاملا" از بین می برد. نکته دیگر قابل اشاره این است که با استفاده از یک نوع مواد اولیه HDPE مشکل بازگشت این پلیمر به چرخه بازیافت به کلی مرتفع گردیده است. در صورتی که بازگشت دربهای لاینر داربه چرخه بازیافت به علت استفاده از دو نوع پلیمر دچار مشکلات فراوانی می باشد.

شرکت پرشین درب آسیا درصدداست تا با این امکان وحذف مشکلات پیش روی تولید کنندگان وصنایع بسته بندی بتواند گامی در پیش برد اهداف این صنعت بردارد.

توانمندی های

آزمایشگاه شرکت پرشین درب آسیا- اندازه گیری شاخص جریان مذاب MFI مواد اولیه و محصول نهایی
- اندازه گیری وزن درب تولید شده توسط ترازو دیجیتالی
- اندازه گیری درصد خاکستر مواد اولیه و محصول نهایی توسط کوره الکتریکی
- انجام آزمایش های ثبوت رنگ محصول نهایی
- انجام آزمایش های مهاجرت ویژه و عمومی
- انجام آزمایش های مربوط به تولید محصول نهایی از نظر آب بند یا گازبند بودن
- اندازه گیری ابعاد و ضخامت محصول تولید شده توسط کولیس و میکرومتر
- اندازه گیری سختی و اسیدی یا بازی بودن آب مورد استفاده در دستگاه توسط دستگاه TDSو Phمتر دیجیتالی